(ФОТО) Дилета го „заборавила“ градникот: Тесниот фустан ги истакна нејзините големи гради

Познатата Дилета конечно ја замени привремената канцеларија па од станот се пресели повторно во студио

Атрактивната италијанска презентерка Дилета Леота и официјално го објави враќањето на Серија А по пауза од 103 дена со порака на Инстаграм!

Дилета беше фотографирана во тесен транспарентен фустан, а нејзините гради беа во крупен облик, со оглед дека очигледно „заборавила“ да носи градник.

Се враќам на работа вечерва по она жариште во февруари. Запознавам нови пријатели и вистински професионалци – напишала Дилета на Инстаграм.