(ФОТО) Бум-бум Сузи ќе ви го помати умот повторно: Масивното газе на изволте

Името  Сузи Кортез на многумина веќе им е познато, а оние кои што не ја знаат, да кажеме дека станува збор за голем фан на Меси.

Атрактивната Бразилка своевремено беше Мис Бум Бум и е опседната со Лионел Меси, па дури го истетовираше неговото име на задникот.

Сузи повторно не мируваше по новата победа синоќа на Барса против Ливерпул, па прослави со провокативна фотка на која нејзиниот задник е во предн план.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сезоната е пред крај, Роналдо има време да ужива и во Формула 1

(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

ВИДЕО: Тоти не игра фудбал – но продава магични потези на мали терени

(ВИДЕО) Кога е најтешко, ова е најмалку што може да се направи: Вардаре, не те оставаме!

ФОТО: Кога газда Френк Лампард части, тоа се претвара во жестоко славје

(ФОТО) Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

ТЕСТ: VW T-Roc 1.6 TDI 115- Уште една успешна приказна на Volkswagen

Младинките на ЖОК „Јанта Волеј“ направија голем успех

ВИДЕО: Македонија има боречка сила: Волкановски како и Конор МекГрегор го доби Хосе Алдо