(ФОТО) Бум-бум Сузи ќе ви го помати умот повторно: Масивното газе на изволте

Името  Сузи Кортез на многумина веќе им е познато, а оние кои што не ја знаат, да кажеме дека станува збор за голем фан на Меси.

Атрактивната Бразилка своевремено беше Мис Бум Бум и е опседната со Лионел Меси, па дури го истетовираше неговото име на задникот.

Сузи повторно не мируваше по новата победа синоќа на Барса против Ливерпул, па прослави со провокативна фотка на која нејзиниот задник е во предн план.