(ФОТО) Безобразниот Лампард – ја стави главата меѓу нозете на сопругата

Менаџерот на Челси, Френк Лампард и натаму е на одмор иако сезоната во Премиер лигата почнува наскоро.

Одморот го минува со својата сопруга на јахта каде е тотално опуштен. Папараците го фатија како пали цигара, но и како ја пика главата меѓу нозете на сопругата.

Сигурно многу пати досега го правел тоа, но сега фотографиите излегоа во јавност, на запрепастување на цела англиска јавност.