(ФОТО) Бекам и Интер добија секси „засилување“ од кое боли глава

Атрактивната Сузи Кортез која е поранешна носителка на титулата Мис Бум Бум на својот профил на Инстаграм сподели дека од новата сезона има нов ангажман.

Сексапилната Сузи позираше во дресот на Интер Мајами, новиот клуб во МЛС кој е во сопственост на Дејвид Бекам.

Кортез информираше дека кога ќе заврши карантинот се сели во САД каде што ќе работи на ТВ во Мајами и поради сето тоа веќе е возбудена.

Нејзините фотки кои вообичаено за нејзе се провокативни ја најавија нејзината работа, па се чини Меси и Барселона сега се во втор план.