ФОТО: Батон повторно „одлепи“- запроси атрактивна Плејбој зајачица

Поранешниот Формула 1 возач, Џејсон Батон ја запроси поранешната Плејбој зајачица, Бритни Вард со која стапи во врска само три месеци откако раскина со својата поранешна девојка, Џесика Мичибата.

Оваа двојка е во врска од 2016 година, а сега одлучија дека е време за венчање.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Готово е: Големиот шампион рече збогум!

Маркез го доби Дукати на квалификациите – Роси тотално разочара со пласманот

Хорнер од Ред Бул на суров начин одговори на шпекулациите со Фернандо Алонсо

Добри вести за здравјето на Ники Лауда

Довициозо победник на трката во Брно

Крушево викендов домаќин на авто-трки по 10 години

Операцијата успешна, состојбата критична за Ники Лауда

Шок во Ред Бул: Првиот пилот го напушта тимот, познатo и каде се сели

Жан Тод проговори за Шумахер и испрати силна и јасна порака до фановите