(ФОТО) Аууу… За својот 40. роденден се соблече гола и ја објави жешката фотка

Неодамна Марика Фрускио, водителката на Серија А ја шокираше јавноста со перверзна фотка од прославата на Нова година, а не и требаше многу за да оди чекор нанапред.

View this post on Instagram

Voleva la calza…si e' presa tt il resto…LA BEFANA

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

Овојпат Марика се соблече гола и ја објави фотографијата на својот Инстаграм профил, а сето тоа во склоп за честитките за својот 40. роденден.

View this post on Instagram

I miei primi 40 anni….happy b day to me

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**