(ФОТО) Секси Кинси со објава за паметење: Ваквите работи и ја креваат популарноста до небо

Атрактивната плавушка Кинси Волански стана планетарно позната на широката јавност по упадот на финалето од Лигата на шампионите помеѓу Тотенхме и Ливерпул и тоа речиси полугола.

По ова Кинси се здоби со светска популарност и моментално има 3.3 милиони следачи на Инстаграм. Тој број постојано се зголемува со оглед на тоа што речис секој ден објавува разголени фотки или видеа.

Едно такво видео објави денес на стори и навистина беше храбра. Го зумираше своето одлично тело во минијатурни бикини што со сигурност многумина ги натера по неколку пати да го погледнат сторито.

Сигурно дека ваквите работи и носат и големи пари на Кинси која инаку плати казна поради прекинот на финалето од ЛШ.