(ФОТО) Атрактивната Ана се соблече како прослава за убедливата победа на Лацио

Името на Ана Фалчи во Италија е релативно познато, а станува збор за голема навивачка на Лацио.

Атрактивната девојка повторно се соблече, овојпат поради убедливата победа над Торино со резултат од 4-0.

Познатата навивачка на римскиот клуб недолго по крајот на мечот се одлучи со фотка без брус и само во шорц од саканиот клуб да ги израдува своите фанови на „Инстаграм“.

„Што да кажам, конечно Лацио ми пружи големо задоволство. Две во низа“ напиша Ана.