(ФОТО) Алиоски и соиграчите добија секси мотивација за пласман во Премиер лигата

Екипата на Лидс Јунајтед во моментов се наоѓа во одлична позиција и е на добар пат по долги години повторно да се врати во Премир лигата.

Екипата за која игра македонскиот репрезентативец Езгјан Алиоски е актуелен лидер во Чемпионшио со три бода повеќе во однос на второпласираниот ВБА, односно му бега 8 бода на Брентфорд кој е третопласиран.

Сега Алиоски и неговите соиграчи од Лидс добија нов, дополнителн мотив за да изборат пласман во елитата.

Имено атрактивната Ема Луис Џонс им вети специјално секси шоу за фудбалерите и стручниот штаб во интимна атмосфера,