До таму стигна работата: Порно ѕвезда го брани Роналдо

Мегаѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо последниот месец е во епицентарот на скандал откако американската манекенка Кертин Мајорга го обвини за силување во 2009 година.

Се јавија еден куп медиуми со наводни документи и докази за инцидентот, а полицијата во Лас Вегас објави дека ќе преземе мерки против португалскиот ас. На темата се јавија и јавни личности, а последен меѓу нив познатиот порно актер Роко Сифреди.

“Не верувам дека Кристијано е чудовиште и дека би силувал девојка. Тој не е таков”, изјави Сифреди.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**