Брутална навреда од Трамп: Леброн, планираш ли да станеш жена?

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп жестоко го навреди Леброн Џејмс со кого имаше многу вербални дуели додека беше на функцијата.

Тој нема женски кошаркарски тим, но најави дека е подготвен само Леброн да игра во него.

Целиот текст прочитајте го на следниот ЛИНК.