(ФОТО) Беше перспективна тенисерка, сега е ѕвезда на сајт за возрасни

Тамара Бојаниќ некогаш важеше за голем талент на овие простори, но сега се занимава со нешто сосема друго.

Играше тенис, влезе и во ФЕД куп репрезентацијата на Црна Гора, а кариерата се обиде да ја гради низ рази ИТФ турнири на пониско ниво. Не успеа да се пробие, па го остави „белиот“ спорт и влезе во индустријата за возрасни.

Со оглед на нејзините облини, одлучи да се посвети на моделингот, а сега своите фотографии и снимки ги продава на сајтот за возрасни „OnlyFans“. Веќе има голем број следбеници на разни социјални мрежи, а со она што го прави ги остава мажите без здив.