Атрактивната Русинка призна: Се бакнувавме со Мбапе, а не знаев дека е дете

Познатата руска убавица Викторија Бонја, чии фотографии на Инстаграм секој ден со нетрпение ги чекаат 8 милиони следбеници, во едно интервју зборуваше за нејзините пријателства со некои фудбалски sвезди.

41-годишната ТВ водителка, новинарка и модел, меѓу другото, призна во интервју за Спорт Експрес дека е загрижена за обвинението за педофилија, откако пред пет години се бакна со тогашната малолетник Килијан Мбапе.

„Еднаш го бакнав Мбапе и не знаев дека има 17 години. Двајцата бевме сингл тогаш, но кога сфатив дека не е полнолетен, си помислив, Боже, ќе ме обвини за педофилија. Таа врска не можешеше да се развивам. Но сепак се уште сум во контакт со Мбапе“, изјави таа