(ФОТО +18) Линдзи Вон ги „мрдна“ фановите – под туш го покажа половиот орган

2247

Линдзи Вон е една од најатрактивните спортистки во светот и тоа не престанува да го покажува.

Но, некогаш работите одат во друга крајност. На почетокот од новата година во јавноста излегоа три фотографии кои ги преминуваат сите граници.

Линдзи Вон се фотографирала гола под туш и веројатно фотографиите му ги праќала на Тајгер Вудс со кого беше во врска. Наводно, истите биле хакирани и излегоа во јавност на задоволство на фановите на скијачата.

Фотографиите можете да ги погледнете ОВДЕ.