ФОТО: Шарапова е згодна, но и „гладна“ – за авто-мото адреналин!

601

Руската тенисерка Марија Шарапова знае како да се забавува во слободното време.

Таа денеска имаше авто-мото сесија со поранешниот возач од Формула 1, Марк Вебер, со кој заедно вкусија малку адреналин со новиот модел на Порше.