ФОТО: Реал загуби, Рамос на трибини во специфичен стил, фановите му фаќаат сеир

2103

Капитенот на Реал Мадрид Серхио Рамос е надвор од терените извесен период поради повредата која ја заработи неодамна.

Тој денеска беше во една од свечените ложи на „Сантијаго Бернабеу“ каде се фотографираше, но по поразот на Реал од Вилјареал (0:1), сето тоа изгледа многу клише.

Рамос се фотографираше во необичен стил а фановите веќе му фаќаат сеир и му бараат нови професии…