ФОТО: Папараците ја уловија гола девојката на Формула 1 ѕвездата

2005

Поранешниот Форумула 1 пилот, Џејстон Батон времето во пензија го поминува со атрактивната Бритни Вард.

Батон по разводот со Џесика Мичивата сврте нов лист во животот и денес е во врска со оваа прекрасна манекенка.

Овој пар моментално е на одмор во Америка и ужива во убавото време, но папараците не им даваат мира откако девојката беше фатена во топлес издание