(ФОТО) Жените му ја уништија кариерата: Поради старлета се разведе од сопругата, а сега „падна“ на порно ѕвезда

2359

На Хамес Родригез жените му станаа поважни од фудбалот.

Родригез дефинитивно тоне. Фудбалерот на Баерн Минхен на позајмица од Реал Мадрид, се помалку ги полни насловните страни поради игрите на теренот.

Од друга страна, се повеќе и повеќе се наоѓа во центарот на вниманието поради атрактивните жени со кои Колумбиецот се поврзува во последно време.

Родригез неодамна се разведе од сопругата Даниела Оспина, инаку сестра на голманот на Арсенал и негов колега од репрезентацијата Давид Оспина, по цели шест и пол години брак, а главна причина беше неговата опсесија со Русинката Хелга Ловекати.

Сега тој се префрли на нешто постари жени, а изборот падна на порно актерката Кендра Ласт. Светските медиуми најпрво пренесоа дека Хамес само ја следи на социјалните мрежи, исто како и она него, за потоа приказната да се прошири да се дојде до заклучок дека Колумбиецот разменувал пораки со неа.

Инаку, Кендра Ласт е омажена за полицаец и од 2012. година е во порно индустријата. Претходно работела како медицинска сестра и стриптизерка.

It's #humpday #happyhumpday #booty🍑 #ass #selfie #sexy #sexyselfie #mirrorselfie #LustArmy

A post shared by Kendra Lust™ (@thereal1_kendralust) on

#tbt #ThrowbackThursday #booty🍑 #sexy #workout #viewfromthetop #LustArmy

A post shared by Kendra Lust™ (@thereal1_kendralust) on