ФОТО: Една од најдобрите хрватски спортистки ја „запали“ јавност откако се бакна со Северина

1723

Хрватската атлетичарка и една од најдобрите спортистки на оваа држава, Сандра Перковиќ ја „запали“ јавноста откако објави провокативна фотографија за Божиќ.

Перковиќ на својот „Инстаграм“ профил сподели фоготрафија на која се бакнува со познатата пејачка Северина.

When you’ve met “THE ONE” ❤️ @severina #ChristmasSpirit #Love

A post shared by Sandra Perkovic (@discus70queen) on

Ова предизвика лавина од коментари, низа навреди, но и убави коментари.