Страшен кикс на РК Вардар, жрепката за ЛШ на 39.јуни?! (Фото)

4026

Нашиот ракометен првак денеска на социјалните мрежи “потсети“ кога ќе биде жрепката за новата сезона во ракометната Лига на шампиони.

https://twitter.com/HCVardar/status/879600924716564480