Еве како и каде Меси го минува медениот месец (Видео)

1334

Лионел Меси и неговата сопруга Антонела Рокузо, заедно со двете деца го минуваат медениот месец на еден од островите на Карибите.

Фудбалерот на својот Инстаграм профил објавио видео со фотографии од нивниот одмор кој е при крај. По враќањето во Шпанија, на Аргентинецот му претстои потпишување на нов договор со Барселона.