(ВИДЕО) Хорор во Белград: Навивачите на Келн со бакља погодија дете

1438

Навивачите на Келн приредија вистински ужас на натпреварот против Црвена Звезда откако со бакља погодија дете.

Инцидентот, наводно, се случил непосредно пред почетокот на мечот, а нема информации како се чувствува детето во моментов.