ВИДЕО: Се разголе шестата тенисерка на светот и ги откри атрибутите

4223

Украинската тенисерка Елина Свитолина снимаше жешок едиторијал за магазинот ХХЛ во кој ги покажа своите адути. Брадавицата, облините но и тетоважата на нозите.

Шестата тенисерка на светото според ВТА листата ја покажа тетеважата од тигар на левиот бут, но и многу повеќе откри откако беше облечена само во мрежеста наметка.

📸 @xxl_ukraine

A post shared by Elina Svitolina🤞🏼 (@elisvitolina) on

Оваа 23-годишна Украинка пред само неколку месеци беше на 3. место на ВТА листата што и е најдобар резултат во кариерата.