(ВИДЕО) Датоме му грмна на Антиќ: Јас те направив славен

1658

Интересно интервју имаа Перо Антиќ и Луиџи Датоме по синоќешниот дуел меѓу Фенербахче и Звезда во 13. коло од Евролигата.

Пред камерите на клупската телевизија на Фенербахче, двајцата си кажаа што им „лежи“ на душата, но најинтересна беше темата беа фризурата на Датоме.