ФОТО: Сопругата на Икарди повторно позираше гола како од мајка родена

1980

Ванда Нара, атрактивната сопруга на голгетерот на Интер, Мауро Икарди повторно ги запали социјалните мрежи по фотографијата која што ја објави, а на која да не беше малата торбичка, ќе беше потолно гола.

Иако атрактивната плавуша од Аргентина вели дека не се чувствува секси, тешко е тоа да се поверува после најновата фотограија која ја постави на својот „Инстаграм“ профил.

Откако многумина ја погледна оваа слика, следеа бројни коментари и фалби на сметка на Ванда. Сите се сложни во тоа дека е крајно неодолива и дека Икарди е прав среќник што ја има.

Извори блиски до парот тврдат дека на Икарди не му пречат разголените фотографии кои ги објавуа неговата сопруга, а наводно пред да сподели нешто на социјалните мрежи, прво мора да добие дозвола од Мауро.