(ВИДЕО) Хрватско-босанска војна: Манџукиќ и Пјаниќ се пцуеја за еден аут

2940

Малку требаше соиграчите од Јувентус, Марио Манџукиќ и Миралем Пјаниќ да предизвикаат голем скандал за време на натпреварот против Тотенхем.

Во второто полувреме Манџукиќ тргна да изведува аут, Пјаниќ сакаше да го направи истото, но само се изнервираа еден со друг и почнаа да летаат пцовки.